Tom Cruise sekoili jälleen julkisesti

28.03.2006, 15:05 · Kategoria:Viihdeuutiset

Näyttelijä Tom Cruise jatkaa julkisia sekoilujaan. Hän tyrmistytti television katsojat viime vuonna hyppimällä sekopäisesti The Oprah Winfrey Show´n sohvilla todistellessaan suurta rakkauttaan Katie Holmesiin.

Nyt Cruise on toistanut tempauksensa internetyhtiö Yahoon järjestämässä bisnestapahtumassa. Kunniavieraana tapahtumassa ollut näyttelijä yllätti jälleen yleisönsä hyppimällä tuolillaan ja vannoen rakkauttaan Holmesiin.

Tämän jälkeen Cruise kutsui vielä viimeisillään raskaana olevan vaimonsa mukaan esiintymislavalle samoin kuin Oprahin tapauksessakin. Tuleva isä taputteli Katie Holmesin vatsaa innokkaana.

Äskettäin Cruise palkittiin Razzie-pystillä viime vuoden turhimman lööppijulkkiksen ansioista. Cruise ei kuitenkaan saapunut noutamaan pystiä, joka luovutetaan myös elokuvamaailman huonoimmista suorituksista.

Facebookissa jaettua

Lukijoiden kommentit (22 viestiä)

Sivut: [1] 2 » Näytä kaikki

Boozer kirjoitti 29.03.2006 klo 07:45

cruise on paska

virve kirjoitti 29.03.2006 klo 09:53

Miksi ihmeessä nuo amerikkalaiset sekoavat? Onko elämä heille noin pinnallista? Kun rahaa on tarpeeksi, todellisuus katoaa. Auttaisivat vaikka hädässäolevia ihmisiä, eivätkä hakisi huomiota typerällä käyttäytymisellä.

-briTney_fun!!!- kirjoitti 29.03.2006 klo 14:55

no voi voi! ei oo mun ongelma!

Hiiohei kirjoitti 29.03.2006 klo 15:23

Cruise on hyvä näyttelijä ollut jo vuosia, tehnyt kuolemattomia roolisuorituksia. Hassua että kateelliset ihmiset alkavat heti leimaamaan hänestä turhinta julkkista, kun jätkä muutaman kerran sekoilee. Uskaltaapahan sekoilla selvinpäin, eikä niinku Suomen julkkikset.

mä vaa kirjoitti 29.03.2006 klo 16:32

cruise on perseestä.

ei sitä kukaan jaksa

napitar kirjoitti 29.03.2006 klo 19:25

hölmö mies..

Eko kirjoitti 29.03.2006 klo 20:59

Ei voisi vähempää kiinnostaa !!

Bertsa kirjoitti 29.03.2006 klo 21:05

Tom Cruise… voi hyvää päivää! Vedä ahteriis iso mies!

-marsku- kirjoitti 30.03.2006 klo 12:55

Vois jo vähä rauhottua ;P Ja ihmisetkin vois lopettaa samalla Cruisen pilkkaamisen …

natalie kirjoitti 30.03.2006 klo 13:23

söpö ja hauska teko :D eiköhän tuo ole ihan tarkoituksellista, ei sekoilua.

Vincent kirjoitti 05.04.2006 klo 11:30

Mitäs sitten.Naiviia,mutta viatonta.hän rakastaa Holmesia ja käyttäytyy kuin teinipoika.Mitäs sitten?hän on uskomatom luonne näyttelijä.ja lahjakas.KAIKKI ME JOSKUS SEKOILLAAN.tost any tehdään vaan niin iso haloo koska se ON Itse tomppa.

Vincent kirjoitti 05.04.2006 klo 11:32

Matti on sekoillu ny jo monia kymmeniä vuosia ja vielä pahemmin.jA MEDIA käyttää sitä hyväkseen väärin.

Vincent kirjoitti 05.04.2006 klo 11:33

Täyttä paskaa tää.turhaa.ja typerää.

Vincent kirjoitti 05.04.2006 klo 11:37

Natalie,olet enemmän kuin oikeassa.media haluaa vaan lynkata cruisen ja saada henkeen ja vereen ihmiset häntä vihaamaan.se Matti Vanhasen tekstiviesti kohu oli kans niin naurettava ja turha.tämä on kanssa.

Kosmo kirjoitti 26.04.2006 klo 02:53

Vincent kuulutko itse samaan lahkoon Tompan kanssa kun tunnut puolustelevan hänen jokaista aivan idioottimaista tempaustaan? Tomppa on selvästi mielenvikainen ja vaikka kuin rakastaisit omaa virnuilevaa idoliasi niin fakta on ja pysyy, mies on idiootti. Tomppa tulee tärvelemään uransa pian lopullisesti, se on aivan selvää. Surullista vain on että hän vetää mukanansa Katie Holmesin.

Kaviaari kirjoitti 26.04.2006 klo 10:20

Kosmo, kiitos aamun repeämisestä :D onko jo väitöskirja meneillä?

edward kirjoitti 30.04.2006 klo 21:42

Kosmo en kuulu.enkä ole skientologian puolella.enkä puolestele kaikkea mitä cruise tekee.hän ryssi kyllä minä sen tiedän.haluan vaan sanoa että cruise julistaa rakkauttaan ja uskontoaan.minä en näe siinä mitään pahaa.mutta tapa millä hän sitä tekee on väärä.monet vihaavat häntä.en ihmettele.häntä on helppo vihata.ja on helppo yksinkertaistaa asioita.mutta painotan edelleen ja vieläkin että me kaikki sekoillaan.ja tällä kertaa se oli cruise.hän varmasti kuvittelee että hän voi tehdä mitä haluaa koska on niin suosittu.en jaksa.enkä välitä enää.media ja tiedotusvälineet ja häntä vihaavat ja kyseenalaistavat ihmiset….olkaa sitä mieltä.enkä rakasta cruisea.virnuilevaa…..joo on helppo vihata täydellisiä pepdodent hampaita.moi.

edward kirjoitti 30.04.2006 klo 21:43

hän on mies jolla on miljoonan dollarin arvoinen hymy ja monta paskaa elokuvaa takana.

edward kirjoitti 30.04.2006 klo 21:47

no jos tärvelee niin sitten tärvelee.hollywoodissa on monia urallaan epäonnistuneita.j CRUISE voi että se pomppi sohvalla ja sano rakastavansa holmesiahyihyi.tiedättekö ihmiset, viha ja inho ei vie teitä mihinkään.jos jotain vihaatte niin vihatkaa Lordia.

edward kirjoitti 02.05.2006 klo 18:05

anteeksi jos tunne kuohuissani loukkasin jotain ihmistä.

Sivut: [1] 2 » Näytä kaikki

Kirjoita oma kommenttisi

Ohjeet: Kirjoita asiallisesti ja vältä alatyylisiä kommentteja. Ole ystävällinen äläkä tarkoituksella hauku tai provosoi muita keskustelijoita. Huomioithan, että joitain kommentteja jää ylläpidon moderoitaviksi ja asiattomat viestit poistetaan ylläpidon toimesta. Linkit tarkastetaan ennen niiden julkaisua.

This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)

Kirjoita kuvassa olevat 5 kirjainta tai numeroa alla olevaan laatikkoon ja paina Lähetä. Sinulla on kolme yritystä.

  

Jos et saa selvää merkeistä, klikkaa tästä:

Uusimmat artikkelit

Nolouden huippu – Paris Hilton sai porttikiellon Las Vegasin kasinolle

BB-Ninon seksuaalinen ahdistelu yllätys Mariannalle

Mustanaamio muuttaa Helsinkiin – 16 irtisanotaan

BB-Niko Nousiainen: “Big Brother vei duunin”

18-vuotiaan teinipopparin rinnat pursuivat topista – katso kuvat

Suomen Big Brotherin suurin mysteeri paljastumassa?

Tarja Turunen ja iPhone vaarallinen yhdistelmä

Hymy: BB-julkkis kiinni pettämisestä – seksiä teinitytön kanssa

Hollywood-kaunotarten vilautukset samassa paketissa – katso kuvat

Tarja Turunen videohaastattelussa – osa 3

Gossip Girl -kaunottaren kaula-aukko hämmensi – katso kuvat

BB-Niko ja BB-Nino ottivat rajusti yhteen

BB-Henna Kurhinen sala-asukkaaksi – tosielämän kämppikset talossa!

BB-Niko Saarinen palasi Big Brotheriin – riitapukarit talossa!

BB-Marianna on kolmas Big Brotherin sala-asukas

Hunksista tuttu komistus BB-Niko palasi Big Brotheriin

BB-Nino palasi taloon: “Toivottavasti pääsen häätöäänestyksessä pois!”

Supertähdet nolosti kiinni rintojen tuijottelusta – katso kuvat

50 Cent pyysi lihavia ja rumia strippareita tappamaan itsensä

Tässäkö viimeiset kuvat Heidin DDD-rinnoista? Katso kuvat

Hui, Robert Pattinson antoi parran kasvaa – tässä tulos

Anna Puu konserttikiertueelle

Kitarasankari Slash erosi vaimostaan

Jenkkifutistähti vakuutti hiuspehkonsa miljoonasta – katso kuva

Supertähti Mel B sai kenkää: ERO!

Sveitsiläismallin uskomaton uikkaripeppu naulitsi miesten katseet – katso kuvat

Suomalaiset BB-julkkikset muuttivat yhteen

Katsojat raivostuivat: 20-vuotias prostituoitu osallistuu X Factor -kisaan!

Ruotsalaiskaunotar varasti show’n Hollywood-bileissä – katso kuvat

BB-Mia tuskailee: “Kolme päivää ilman seksiä on maksimi!”

Uusimmat artikkelit (BB-uutiset alla)

Uusimmat Big Brother -artikkelit

Staran blogien uusimmat

Stara Gallup

Kenen vanhan asukkaan pitäisi jäädä taloon?
Katso tulokset

Netti-TV

Haastattelut

Elokuva-arvostelut

Peliarvostelut

Starassa viisi vuotta sitten

Kustantaja ja toimitus

Stara Media Oy
Pinninkatu 44 A 1
FIN-33100 Tampere
toimitus@stara.fi

Päätoimittaja
Jocka Träskbäck
Puh. 0500 660 869
jocka@stara.fi

Uutisvinkit ja palaute

Voit lähettää palautetta tai uutisvinkin toimitukselle sähköpostitse osoitteeseen palaute@stara.fi

Hosted by

Tiedotteet

Lehdistötiedotteet pyydetään lähettämään sähköpostitse osoitteeseen toimitus@stara.fi.

Muu materiaali pyydetään toimittamaan postitse oheiseen osoitteeseen.

Mediamyynti (verkko)

Verkossa Media Oy
Tehtaankatu 27-29 A
00150 Helsinki

Puh. 020 806 305
asiakaspalvelu@verkossa.fi

Mediatiedot

Mediamyynti (lehti)

Metrotuotanto Oy
Marko Haapahuhta
Puh. 050 303 1000
marko@metrotuotanto.com

Saku Johansson
Puh. 044 595 7141
saku@metrotuotanto.com


© Copyright 2003 - 2010 Stara Media Oy. ISSN 1795-8180. Kaikki oikeudet pidätetään. Materiaalin luvaton julkaiseminen ja lainaaminen on kielletty. Stara®, Viihdetaivas®, Miss Pop®, Mister Pop®, Popstar® ja Jetset® ovat Stara Media Oy:n rekisteröimiä tavaramerkkejä. Palvelun tekninen toteutus Etuovi Internetpalvelut ja OmaEtuovi. Sivu ladattiin 1.41 sekunnissa.