
BB-Nino halusi naisten paljastavan jalkovälinsä
Big Brother -talossa tunnelma on ollut tänään yllättävän hyvä verrattuna alkuviikon riitaisiin ja eripuraisiin tunnelmiin. BB-Nino on ollut usean päivän mökötyksen jälkeen taas täydessä vauhdissa, ja miehen ehdotukset ovatkin naurattaneet asukkaita toistuvasti.
- Pidetään sellainen kisa, että kenellä on kaunein pipari! Te ootte niin rohkeita, että… Kseeni, Kseeni, Nino innostui yllyttämään.
- Niin ja sit teiltä pitää kattoa että kenellä on pisin muna, BB-Ksenia totesi.
- Käärmenäyttely! Kaunein muna ja kaunein pipari, Nino jatkoi.
- Niin sellainen pipari-perjantai, BB-Satu innostui.
- Miksi sua Nino kiinnostaa naisten piparit? BB-Vilhelmiina ihmetteli.

- No siksi kun siinä on kaunein pipari. Siis kaunein, Nino vastasi.
- Ei se genitaali ole miehen tai naisen ruumiin esteettisin osa, BB-Marika yhtyi keskusteluun.
Kilpailu ei kuitenkaan saanut kovinkaan paljon kannatusta, joten keskustelu siirtyi edellisen illan bileisiin. Nino kertoi katuvansa muiden muassa pöydällä tanssimistaan.
- V**tu mua hävettää se eilinen, kun mä tanssin tossa pöydällä ja kaikkea. V**tu kiva kun meidän äiti on mennyt aamulla töihin ja sen kaverit kertoo sille että sen poika on ollut ihan jurrissa ja kaikkea. Se on varmaan ihan huolissaan, Nino valitteli.
- No mieti mun vanhempia kun… ihihihihii, Ksenia totesi viitaten rintojensa paljasteluihin.



















Kommentoi ja keskustele