Camilla Belle on seksikäs DJ-kaunotar

Viihdeuutiset · Stara.fi

Amerikkalainen näyttelijäkaunotar Camilla Belle rankattiin taannoin Playboy-lehden äänestyksessä 25 seksikkäimmän naistähden joukkoon. Siitä huolimatta neitokainen on yhä varsin harvinainen näky viihdelehtien sivuilla.

Nyt Camilla on ikuistettu varsin näyttävänä julkkisjuhlissa, mutta hän ei ollut tällä kertaa asiakkaana. Viime torstaina näyttelijätär toimi nimittäin Miamin South Beachilla sijaitsevan Juicy Couture -vaateliikkeen avajaisten tiskijukkana.

24-vuotias amerikkalainen Camilla Belle on ollut vuonna 1993 alkaneella näyttelijäurallaan mukana lukuisissa elokuvissa, joista tunnetuimpiin kuuluvat muiden muassa Jurassic Park, 10.000 BC ja Push -elokuvissa. Vuonna 2011 Camilla nähdään elokuvissa ja From Prada to NadaMary Mother of Christ. Viime vuoden lopulla Camilla tapaili Jake Gyllenhaalia, ja hänen uskotaan olleen syy Jaken ja laulaja Taylor Swiftin eroon.

Kommentoi ja keskustele

Uusimmat artikkelit

Oluen hintahaitari ihmetyttää – halvin tuoppi 0,36 euroa

Matkailu · Meri Pulkkinen

Yleisesti tunnettu fakta on, että melkein mistä vain voi säästää. Oluesta pitävien pihistelijöiden onnenpäivät ovatkin nyt käsillä Pintprice-nettisivuston julkaiseman listauksen avulla. Sivusto on nimittäin koonnut listan maista, joissa oluttuopin hinta on kaikkein alhaisin.