Rukan Battery Spring Breakin hurjimmat after ski -asut – katso kuvat

Viihdeuutiset · Stara.fi

Rukan laskettelukeskuksessa juhlitaan parhaillaan perinteistä Battery Spring Break -tapahtumaa. Tämän viikonlopun aikana Rukalla nähdään lukuisia live-esiintyjiä sekä esimerkiksi ammattilaisten U-Unit -lumilautailijoiden taidonnäytteitä.

Eilen tapahtumassa esiintyivät muiden muassa Paleface ja Jenni Vartiainen. Parhaillaan ulkolavalla esiintyy puolestaan Mariska & Pahat sudet. Tänä iltana bilekansaa villitsee Pisteessä Lapko. Viihdelehti Stara on koko viikonlopun mukana vauhdikkaassa menossa ja esittelee nyt after skin hurjimmat naamiaisasut. Niiden lisäksi mukana oli parikin gorillaa, mutta ne ehtivät paeta reservaatista ennen kuvaamista.

Kommentoi ja keskustele

Uusimmat artikkelit

Oluen hintahaitari ihmetyttää – halvin tuoppi 0,36 euroa

Matkailu · Meri Pulkkinen

Yleisesti tunnettu fakta on, että melkein mistä vain voi säästää. Oluesta pitävien pihistelijöiden onnenpäivät ovatkin nyt käsillä Pintprice-nettisivuston julkaiseman listauksen avulla. Sivusto on nimittäin koonnut listan maista, joissa oluttuopin hinta on kaikkein alhaisin.