rihanna.jpg

Rihannan rantamekko käänsi katseet

Viihdeuutiset · Stara.fi · Asiasanat:

Poptähti Rihanna on viettänyt hyvin ansaittua lomaa Havaijilla, mutta joutui nopeasti uuden skandaalin pyörteisiin. Hänet kuvattiin nimittäin polttamassa huumesätkää, ja kaiken lisäksi neitokainen vahvisti myöhemmin huume-epäilyt Twitter-blogissaan.

Tällä kertaa paparazzit ovat ikuistaneet Rihannan rannalla, mutta nyt hän oli pukenut bikinien päälle tiukan vaaleanpunaisen mekon, joka paljasti tyylikkäästi hänen muotonsa ja sai samalla katseita osakseen myös muilta kuin paparazzeilta.


Kuva: Splash News


Kuva: Splash News

Muutama päivä sitten Rihanna nähtiin paparazzikuvissa polttamassa ilmeisesti itse käärittyä “tupakkaa”. PIan Rihanna kommentoi asiaa Twitter-blogissaan järkyttänyt faninsa. Hän nimittäin myönsi pyörittäneensä kannabissätkän.

Taannoin viihdelehdissä kerrottiin Rihannan lämmittelevän välejään ex-poikaystävänsä Chris Brownin kanssa. Brown pidätettiin vuonna 2009 silloisen tyttöystävänsä Rihannan pahoinpitelystä. Sairaalakuntoon tuolloin tyttöystävänsä hakannut R&B-tähti on kirjoittanut viime aikoina Twitter-blogissaan Rihannaa haikailevia viestejä. Huhujen mukaan pariskunta on puhunut useasti puhelimessa ja heidän kerrotaan myös lähetelleen toisilleen romanttisia tekstiviestejä.

Kommentoi ja keskustele

Uusimmat artikkelit

ladygaga.jpg

Lady Gaga vaikeuksissa – tuhansia poliiseja keikalle

Viihdeuutiset · Neea Jokinen · Asiasanat:

Maailman suosituimpiin poptähtiin lukeutuva Lady Gaga kiertää parhaillaan maailmaa Born This Way Ball -kiertueellaan. Omaperäisistä vaatevalinnoistaan tunnettu laulaja joutui taannoin ongelmiin kiertueensa kanssa, kun konservatiiviset muslimit halusivat peruuttaa tähden keikan Indonesiassa.