Rihannasta julkistettiin aivan päätön patsas – tämä kuva esimerkkinä

Viihdeuutiset Toimittaja:

Poptähti Rihanna on noussut otsikoihin yllättävästä syystä, sillä hänen kunniakseen on tehty ja paljastettu suurikokoinen noin kymmenmetrinen patsas Berlin Biennalessa, Saksassa. Oudoksi tapauksen tekee se, että bikiniasuisella patsaalla ei ole lainkaan päätä.

Nyt Splash on löytänyt arkistoistaan Rihannasta vuonna 2013 otetun valokuvan, joka on mitä ilmeisimmin toiminut esikuvana patsasta tehtäessä. Rihanna itse käväisi tutustumassa patsaaseen aiemmin tällä viikolla ollessaan kiertueella Saksassa. Poptähti totesi, että patsaassa hänen rintansa ovat suuremmat kuin ne tulevat koskaan olemaan.

Splash
Splash

Voit lisätä Staran Googlen ensisijaiseksi lähteeksi klikkaamalla tästä ja ruksittamalla laatikon. Voit myös lukea lisää tähän artikkeliin liittyvistä teemoista ja aiheista, kuten tai laajemmin samasta aihealueesta Viihdeuutiset -osioistamme.