Star Wars -kenkäsarja naisille – katu-uskottavuus 10/10

Viihdeuutiset Toimittaja:

Elokuvateattereihin pian Disneyn voimin saapuva uusi Star Wars -elokuva on lyömässä laudalta kaikki aikaisemmat ennätykset oheistuotteiden määrässä. Jo aiemmin Star Wars on tuottanut omistajilleen tähtitieteellisiä rahasummia, mutta nyt ennätykset todennäköisesti ylittyvät.

Tuoreimpana tulokkaana Star Wars -tuotteistoon on lisätty naisille suunnattu kenkäsarja. Irregular Choicen lanseeraamat jalkineet ovat katu-uskottavuudessaan vailla vertaa, eikä aivan jokainen nainen uskaltaisi näitä kenkiä pukea jalkaansa. Stara valitsi 14 kenkämallin joukosta viisi näyttävintä, ja niissä toistuvat teemat valomiekoista R2D2:n ja Yodan kautta Chewbaccaan. Kenkien hinnat tulevat olemaan 140 – 200 euroa.

Splash
Splash
Splash
Splash
Splash
Splash
Splash
Splash

Voit lisätä Staran Googlen ensisijaiseksi lähteeksi klikkaamalla tästä ja ruksittamalla laatikon. Voit myös lukea lisää tähän artikkeliin liittyvistä teemoista ja aiheista, kuten tai laajemmin samasta aihealueesta Viihdeuutiset -osioistamme.