Vaatealan yrittäjänä alunperin viihdelehtien sivuille päätynyt Susanna Penttilä ansaitsee nykyisin suuria summia rahaa myymällä aikuisviihdettä verkossa. Sisällöntuottaja on tullut suomalaisille tutuksi viime vuosina myös televisiosta.
Nyt Susanna on paljastanut mitä kysymyksiä hänelle eniten esitetään ja vastannut niihin. Häneltä on esimerkiksi kysytty mikä on suosituinta sisältöä, mihin Penttilä vastaa härskisti vihjaillen ”pitkät videot missä kivaa”. Seuraajistaan hän kertoo, että noin 90 prosenttia on iältään 20-35-vuotiaita ja että peräti 97 prosenttia seuraajista on suomalaisia.
48-kiloinen ja 159-senttinen Susanna Penttilä on viime aikoina keskittynyt lyhyisiin somevideoihin, jossa hän esittää vain parin tai muutaman sanan lausahduksen tai kysymyksen. Hän perusti verkkopalvelun tulojaan varten oman osakeyhtiön ja taannoin paljasti, että verkkopalvelussa on satoja tuhansia euroja odottamassa niiden nostamista.