Seksiä linnakkeen muurilla – pariskunta putosi kuolemaansa

Viihdeuutiset
Kirjoittaja: , toimittaja Ilmoita virheestä, Tietoa meistä
Toimitusperiaatteet

Kaksi keski-ikäistä miestä ovat pudonneet kuolemaansa Vaubanin linnakkeessa Pohjois-Ranskassa. Viranomaiset epäilevät, että miehet olivat harrastaneet seksiä linnanmuurilla, sillä molemmat olivat alasti ja heidän vaatteitaan löytyi muurilta.

MAINOS ALKAA
MAINOS LOPPUU

Telegraph-lehden mukaan pudotus muurilta vallihaudan pohjalle oli noin 13 metriä. Toinen miehistä löytyi vallihaudan kuivalta osuudelta ja toinen heistä oli pudonnut matalaan veteen.

Uhkarohkea tempaus oli päätynyt traagisella tavalla. Viranomaiset kertoivat, että kun miehet löydettiin, ei mitään ollut enää tehtävissä. Miesten henkilöllisyyttä ei ole paljastettu, mutta molempien on kerrottu olevan kotoisin Normandysta.

Voit halutessasi lukea Starassa myös lisää juuri tähän artikkeliin liittyvistä teemoista ja aiheista, kuten tai laajemmin aihealueesta Viihdeuutiset -osioistamme.