Nainen halusi poseerata meren äärellä – sitten valtava aalto pilasi kaiken

Viihdeuutiset
Kirjoittaja: , toimittaja Ilmoita virheestä, Tietoa meistä
Toimitusperiaatteet

Ihmiset hakeutuvat lomamatkoillaan kauniita maisemia etsiessään välillä paikkoihin, joissa kuvaaminen voi olla vaarallista. Varsinkin korkeilla paikoilla ja kallioiden kielekkeillä kuvaaminen on usein koitunut kohtalokkaaksi, mutta tällä kerralla suuri aalto kasteli naisen läpimäräksi.

MAINOS ALKAA
MAINOS LOPPUU

Nyt sosiaalisessa mediassa on alkanut leviämään huvittava videolle kuvattu tilanne, jossa suuri aalto pilasi kuvaushetken. Matkaseurue oli löytänyt rannalta kauniin kuvauslokaation meren ääreltä. Kukaan ei kuitenkaan tullut ajatelleeksi, että aallot olisivat niin suuret, että ne yltäisivät kaiteen yli tasanteelle saakka.

Aluksi toinen nainen käy meren äärellä kuvattavana. Hänen jälkeensä toinen nainenkin menee kuvattavaksi, mutta hänen kohdallaan mereltä vyöryykin isompi aalto. Aalto paiskautuu niin voimakkaasti seinää vasten, että tasanteelle vauhdilla syöksyvä vesi jättää naisen täysin läpimäräksi.

https://www.facebook.com/LADbible/videos/4534787463235075/

Voit halutessasi lukea Starassa myös lisää juuri tähän artikkeliin liittyvistä teemoista ja aiheista, kuten , , tai laajemmin tästä aihealueesta Viihdeuutiset -osioistamme.