Koiran riemulla ei ollut rajoja – pääsi ilmapalloilla täytettyyn huoneeseen!

Viihdeuutiset
Kirjoittaja: , toimittaja

Kaikki koirat tunnetusti rakastavat pallojen kanssa leikkimistä, eikä kaksivuotias Copper ole poikkeus. Taannoin lemmikkieläimelle järjestettiin elämänsä yllätys.

Cooper päästettiin leikkimään huoneeseen, jonka lattia oli täytetty ääriään myöten ilmapalloilla. Eläin oli arvatenkin innoissaan kotinsa muututtua valtavaksi pallomereksi.

MAINOS (ARTIKKELI JATKUU ALLA)
- -

Elokuussa Yhdysvaltojen Utahiassa tapahtunut tilanne ikuistettiin söpöksi videoksi. Siinä Copperin riemulla ei vaikuta olevan rajoja sen juostessa ja hyppiessä vain itseään varten puhallettujen ilmapallojen keskellä.

Voit halutessasi lukea Starassa myös lisää juuri tähän artikkeliin liittyvistä teemoista ja aiheista, kuten , tai laajemmin tästä aihealueesta Viihdeuutiset -osioistamme.