Alma Hätönen Paratiisihotellin uima-altaalla – biksupeppu varastaa huomion

Suomalainen suosikkijuontaja Alma Hätönen on tullut tutuksi monista ohjelmista niin radiossa kuin televisiossa. Parhaillaan hän emännöi Selviytyjät Suomi Extra -ohjelmaa ja taannoin juonsi myös Big Brotheria. Parhaillaan Hätönen on kuitenkin ehtinyt suunnata etelän aurinkoon, jossa kuvataan parhaillaan Paratiisihotelli-realitysarjan tulevaa tuotantokautta.

MAINOS
MAINOS PÄÄTTYY

Juontamisen ohella Hätönen on ehtinyt nautiskella myös auringosta, sillä hän on julkaissut valokuvia hotellinsa uima-altaalta. Niissä Alma poseeraa muun muassa sinisissä biksuissa ja kehuu samalla takanaan olevaa vesiliukumäkeä. Päähuomion kuvassa vie kuitenkin tarkoituksella hänen biksupeppunsa.

Paratiisihotelli-ohjelman seuraava tuotantokausi kuvataan Kanariansaarilla, jossa hotellit ovat kumisseet tyhjyyttään jo vuoden ajan. Suomalaistiimi saa siis olla kuvauksissa rauhassa ja koronatoimiin on myös kiinnitetty kuvauksissa erityistä huomiota.

Voit lukea Starassa myös lisää tähän kyseiseen artikkeliin liittyvistä aiheista, kuten tai laajemmin aihealueesta Viihdeuutiset.