Jenni Vartiainen ei nouse lavalle Haaviston vaalikonsertissa

Viihdeuutiset
Kirjoittaja: , toimittaja Ilmoita virheestä, Tietoa meistä
Toimitusperiaatteet

Suomen presidentinvaalikampanja käy parhaillaan kuumana, ja Pekka Haaviston kannattajat kokoontuvat tänä iltana kuulemaan kotimaisten yhtyeiden musisointia Helsingissä järjestettävään tukikonserttiin.

MAINOS ALKAA
MAINOS LOPPUU

Nyt konsertin odotetuimpiin tähtiiin lukeutunut Jenni Vartiainen on kuitenkin joutunut perumaan osallistumisensa. Jenni Vartiaisen tiimi kertoi keikan peruuntumisestä laulajan virallisilla Facebook-sivuilla, jossa peruuntumisen syyksi ilmoitetaan sairastuminen.

– Valitettavasti Jenni ei voi kovan kuumeen ja vatsapöpön takia osallistua tämän illan konserttiin. Hän haluaa kuitenkin toivottaa kaikille ihanaa ja onnistunutta iltaa! Halauksien kera. T. Team Jenni

Voit halutessasi lukea Starassa myös lisää juuri tähän artikkeliin liittyvistä teemoista ja aiheista, kuten tai laajemmin tästä aihealueesta Viihdeuutiset -osioistamme.