Povipommi seksikkäänä televisiossa, katso video!

Viihdeuutiset Kirjoittaja: , toimittaja Ilmoita virheestä, Tietoa meistä
Toimitusperiaatteet

Pääasiassa rintojensa massiivisen koon perusteella julkkikseksi noussut brittiläinen povipommi Lucy Pinder poseeraa nyt lehtien sijaan aikuisviihteeseen liittyvässä televisiomainoksessa.

MAINOS ALKAA
MAINOS LOPPUU

Viisi vuotta sitten uimarannalta muodokkaaksi malliksi ja Daily Star -lehden kolmossivun tytöksi löytynyt Pinder rankattiin kolme vuotta sitten FHM-lehden äänestyksessä maailman seksikkäimpien naisten listalla sijalle 16. Vuotta myöhemmin sijoitus oli 35. ja viime vuonna enää 92.

Nyt Lucy Pinder on siis aloittanut myös televisiomainoksissa esiintymisen Nuts TV -kanavalla, josta kyseinen Television X -kanavan videoklippi on mahdollisesti peräisin. Katso video artikkelin alta tai tästä!

Voit halutessasi lukea Starassa myös lisää juuri tähän artikkeliin liittyvistä teemoista ja aiheista, kuten tai laajemmin tästä aihealueesta Viihdeuutiset -osioistamme.