Näyttelijä Bruce Willis on jälleen sinkku. Hän jätti viimeisimmän tyttöystävänsä näyttelijä-oopperalaulaja Nadia Björlinin. Björlin on ollut tyrmistynyt tapahtuneesta. Laulajan ystäväpiirin mukaan hän anelee Willisiä muuttamaan mielensä ja palaamaan luokseen.
Days of Our Lives -sarjasta jenkeissä tutuksi tullut neitokainen ja 50-vuotias actiontähti tapailivat viime vuoden lopulta saakka. Ensimmäisen kerran pari näyttäytyi yhdessä Ocean’s Twelve -elokuvan ensi-illassa.
Willis on todennut suhteesta vain, ettei ollut valmis menemään naimisiin ja että hän nauttii deittailusta. Willisin ex-vaimo Demi Moore on pyytänyt tähteä miehensä Ashton Kutcherin bestmaniksi pariskunnan tuleviin häihin.
Voit halutessasi lukea Starassa myös lisää juuri tähän artikkeliin liittyvistä teemoista ja aiheista, kuten tai laajemmin tästä aihealueesta Viihdeuutiset -osioistamme.
.