BB-Kätlin: ”Homo on kuin vaippa!”

Big Brother
Kirjoittaja: , toimittaja

Big Brother -asukkaat viettävän parhaillaan rauhallista iltapäivää. Paratiisin asukkaat ovat ottaneet rennosti talon patiolla. Sami, Kätlin, Esa J ja Aso ovat kertoneet toisilleen vitsejä ja miettineet mitä kaipaavat eniten ulkoelämässä.

– Te ette ole kuulleetkaan mitä mä sanoin homoista. Homo on kuin vaippa, usein täynnä paskaa ja aina kiinni sun perseessä, BB-Kätlin heitti vitsin.

MAINOS (ARTIKKELI JATKUU ALLA)
- -

Muut asukkaat eivät kuitenkaan heittoa oikein ymmärtäneet, eikä se aiheuttanut kovinkaan suurta naurunremakkaa.

– Pitäiskö mennä tonne toiselle puolelle keittämään hernekeittoa, Aso ehdotti vitsin kuultuaan ja Kätlin ehdotti tekevänsä kinkkukiusausta.

– Ei, ei, ei! Mä en syö sianlihaa. Mä oon muslimi sentään Aso vastasi ja tiedusteli koska neitokaisella olisi aikaa hoitaa hänen kulmakarvojaan.

Voit halutessasi lukea Starassa myös lisää juuri tähän artikkeliin liittyvistä teemoista ja aiheista, kuten tai laajemmin tästä aihealueesta Big Brother -osioistamme.

.