Mies kyllästyi känniääliöihin – YouTube-kosto oli suloinen

Nettivideot Viihdeuutiset Toimittaja:

Kaikissa suomalaisissakin kaupungeissa asuintalojen nurkkiin ja porttikongeihin virtsaavat ovat merkittävä ongelma. Keskustoissa saadaankin herätä erityisesti sunnuntaiaamuihin virtsan löyhkään.

Nyt eräs Hoxtonissa, Britanniassa, asuva mies on kyllästynyt kotitalonsa pihaan virtsaaviin humalaisiin ja päättänyt tehdä jotain asialle. Hän ryhtyi nimittäin kuvaamaan öisin pihalleen virtsaavia ja ilmoitti heille jo kuvausvaiheessa julkaisevansa videot YouTubessa.

Näin kävikin, ja nyt kaupunkilaiset voivat tarkistaa kävikö myös esimerkiksi oma naapuri kuseksimassa kännipäissään muiden nurkkiin. Videolla nähdään muiden muassa kuinka myös naiset pinkovat pakoon videokameraa peppu paljaana.

Voit lisätä Staran Googlen ensisijaiseksi lähteeksi klikkaamalla tästä ja ruksittamalla laatikon. Voit myös lukea lisää tähän artikkeliin liittyvistä teemoista ja aiheista, kuten tai laajemmin samasta aihealueesta Nettivideot, Viihdeuutiset -osioistamme.