Äiti sekoili taustalla – tyttären lauluesitys pieleen

Nettivideot Viihdeuutiset Toimittaja:

Tietokoneiden sisäänrakennetut kamerat ovat helpottaneet viime vuosina huimasti esimerkiksi videopuheluiden ja erilaisten lauluvideoiden tekemistä. Nyt eräs venäläinen teinityttö on yrittänyt esiintyä tietokoneensa kameralle, mutta huonolla menestyksellä.

Neitokainen ajoi nimittäin äitinsä pois olohuoneesta ryhtyessään laulamaan, mutta yli-energinen äiti palasi takaisin ja ryhtyi tanssimaan taustalla. Tytär yritti saada useaan kertaan äitiään poistumaan, mutta huonolla menestyksellä. Tällä kertaa täydellinen lauluesitys jäi siis vain haaveeksi.

Voit lisätä Staran Googlen ensisijaiseksi lähteeksi klikkaamalla tästä ja ruksittamalla laatikon. Voit myös lukea lisää tähän artikkeliin liittyvistä teemoista ja aiheista, kuten tai laajemmin samasta aihealueesta Nettivideot, Viihdeuutiset -osioistamme.