Bussikuski tyrmistyi – Miss Peppu -kisailija hyppäsi kyytiin puolialastomana

Viihdeuutiset Toimittaja:

Miss Peppu on yksi viime vuosien kohutuimmista uusista missikilpailuista, sillä Brasiliassa ja Yhdysvalloissa nykyisin järjestettävän kilpailun kulisseissa nähdään vuosittain poikkeuksellisen kovaa peliä. Parhaillaan muhkeapeppuiset kaunottaret valmistautuvat jo seuraavaan Miss Peppu -kilpailuun.

Splash
Splash

Eräs kilpailuun jo mukaan valituista on Dani Sperle, joka on nyt hankkinut itselleen palstamillejä tempaisemalla näyttävästi linja-auton kanssa. Pelkkiin korkokenkiin ja bikineihin sonnustautunut kaunotar yllätti nimittäin bussikuskin ja matkustajat perin pohjin hyppäämällä yllättäen linja-auton kyytiin samassa asussa. Dani otti bussissa runsaasti selfie-kuvia matkustajien kanssa.

Splash
Splash
Splash
Splash
Splash
Splash

Voit lisätä Staran Googlen ensisijaiseksi lähteeksi klikkaamalla tästä ja ruksittamalla laatikon. Voit myös lukea lisää tähän artikkeliin liittyvistä teemoista ja aiheista, kuten tai laajemmin samasta aihealueesta Viihdeuutiset -osioistamme.