Jennifer Lopez on tunnettu laulun lahjojensa lisäksi myös kauneudestaan ja yrittäjyydestään. 53-vuotias artisti lähti juuri mukaan alkoholibisnekseen ja lanseerasi oman Delola-nimisen alkoholibrändin. Naisella on myös oma kenkämallisto ja kosmetiikka-alan yritys.
Jennifer Lopezista julkaistiin nyt Instagramissa upeita kuvia ja videoita, joissa nähdään miten nainen poseeraa kameralle alusvaatteet yllään. Nainen levittää vartalolleen JLO Beauty -merkkistä kosteusvoidetta ja esittelee myös uuden Booty Balm -nimisen tuotteen.
Booty Balm on kiinteyttävä ja heleyttävä kosteusvoide, joka on suunnattu takapuolelle. Peppuvoide on tähden mukaan ennen kesää ehdoton hankinta. Hän myös korostaa sitä, että pitkäaikaisella käytöllä saa näkyviä tuloksia aikaan.
Voit lisätä Staran Googlen ensisijaiseksi lähteeksi klikkaamalla tästä ja ruksittamalla laatikon. Voit myös lukea lisää tähän artikkeliin liittyvistä teemoista ja aiheista, kuten Jennifer Lopez tai laajemmin samasta aihealueesta Lifestyle, Viihdeuutiset -osioistamme.