Koira kyllästyi kuvatuksi tulemiseen – työnsi puhelimen pois

Nettivideot Kirjoittaja: , toimittaja Ilmoita virheestä, Tietoa meistä
Toimitusperiaatteet

Kameroita on nykyään kaikkialla, ja jokainen meistä saattaa tahtomattaan päätyä Youbeen, Instagramiin tai Snapchatiin. Monesti tämä tapahtuu silloin, kun sattuu olemaan mahdollisimman epäedustavan näköinen.

MAINOS
MAINOS PÄÄTTYY

Tuoreella Youtube-videolla tavataan koira, joka on läpeensä kyllästynyt sitä kuvaavaan omistajaan. Omistaja tuli liian lähelle kuvatakseen some-videota lemmikistään.

Kun koira huomaa tulleensa kuvatuksi, se älähtää kuin pyytääkseen omistajaa lopettamaan. Tämän jälkeen koira iskee puhelimen käpälällään pois. Tähän koiraan meistä jokainen voi varmasti toisinaan samaistua.

Voit lukea Starassa myös lisää tähän kyseiseen artikkeliin liittyvistä aiheista, kuten , tai laajemmin aihealueesta Nettivideot.