Komediatähti Jason Sudeikis tunnetaan monista tähdittämistään elokuvista, kuten Hall Pass – lupa rellestää, Horrible Bosses ja The Campaign. Mies nähdään seuraavaksi We’re The Millers -elokuvassa Jennifer Anistonin kanssa.
37-vuotias Jason on nyt kertonut parhaimman laihdutusvinkkinsä. Hän nimittäin harrastaa runsaasti seksiä kihlattunsa Olivia Wilden kanssa. Nainen on aiemmin kertonut parin leikittelevän sängyssä kuin kaksi kenialaista maratonjuoksijaa.
– Totuus on, etten herää tuntia aikaisemmin ja lähde kävelemään juoksumatolle. Minulla on paras treenikumppani maailmassa. Ja sen kaltaisiin treeneihin ei vaadita kuntosalin jäsenyyttä, vihjaa Sudeikis Elle-lehdelle.
Tähti on deittaillut näyttelijätär Olivia Wildea vuoden 2011 marraskuusta lähtien. Pari ilmoitti tämän vuoden alussa kihlauksestaan. He aikovat mennä naimisiin New Yorkissa ensi keväänä.
Voit lukea Starassa myös lisää tähän kyseiseen artikkeliin liittyvistä aiheista, kuten Jason Sudeikis, Olivia Wilde tai laajemmin aihealueesta Viihdeuutiset.