BB-Suvi toivoo Saulin voittoa

Big Brother -talosta sunnuntaina pudonnut Suvi kertoi ohjelman verkkovierailullaan olevansa harmissaan putoamisesta. Hän olisi halunnut selviytyä viimeiselle viikolle saakka, mutta toisin kävi. Omaksi voittajasuosikiksi Suvi nimesi Saulin.

---
---

– Sauli on mun voittajasuosikki. Toivon Kadinkin olevan finaalissa :) Saulissa on eniten voittaja-ainesta, Suvi kirjoitti.

Suvi kertoi myös, että BB-urakan huonoin kokemus oli diktaattoriviikko, jolloin asukkaat myös joutuivat syömään huonointa ruokaa, kuten purkkipinaattikeittoa. Parhaat kokemukset neitokainen sai Ganes-elokuvaillasta ja viimeisestä viikkotehtävästä.

Voit lukea Starassa myös lisää tähän kyseiseen artikkeliin liittyvistä aiheista, kuten tai laajemmin aihealueesta Big Brother.