Kaikkia rangaistiin BB-Teron lusmuilusta

Big Brother
Kirjoittaja: , toimittaja Ilmoita virheestä, Tietoa meistä
Toimitusperiaatteet

Big Brother -talossa järjestettiin eilen pieni liikuntatuokio, kun Isoveli määräsi asukkaat lenkkeilemään talon pihamaalle. Heidän tuli juosta viisikymmentä kierrosta, mutta kaikki eivät määräystä totelleet.

MAINOS ALKAA
MAINOS LOPPUU

Suurin osa asukkaista lenkkeili tyytyväisenä ja osa jopa lauloi vauhdittaakseen suoritustaan. Suorituksen jälkeen Tero pyydettiin kuitenkin päiväkirjahuoneeseen.

Isoveli antoi Teron välityksellä rangaistuksen, koska mies oli kävellyt osan kierroksista. Rangaistuksena kaikkien asukkaiden piti juosta vielä parikymmentä ylimääräistä kierrosta, Sub kertoi. Tero ei kuitenkaan vahvistanut rangaistuksen syytä, vaan vetosi siihen, ettei saa kertoa päiväkirjahuoneen tapahtumista.

Voit halutessasi lukea Starassa myös lisää juuri tähän artikkeliin liittyvistä teemoista ja aiheista, kuten tai laajemmin tästä aihealueesta Big Brother -osioistamme.