Paris Hilton esitteli pinkkiä ”leluaan”

Viihdeuutiset
Kirjoittaja: , toimittaja

Seurapiirimiljonääri Paris Hilton omistaa useita autoja, joista yksi on takuulla Hollywoodin tunnistettavin menopeli. Se on nimittäin varta vasten hänelle suunniteltu pinkinvärinen Bentley-luksusauto.

Varsinainen paparazzimagneetti kyyditsi Hiltonia jälleen eilen ympäri Länsi-Hollywoodia ja kaara käänsi samalla runsaasti päitä Sunset Boulevardilla. Hilton on toki cruisaillut ökyautollaan aiemminkin. Katso tuoreet kuvat tästä.

MAINOS (ARTIKKELI JATKUU ALLA)
- -

Samalla reissulla Paris sai myös parkkisakon. Viime aikoina Paris Hilton ei ole viihtynyt kovin ahkerasti kohuotsikoissa, vaan miljoonaperijätär on yllättäen tyytynyt viettämään aikaa pääasiassa paparazzien ulottumattomissa ulkomailla yhdessä poikaystävänsä Doug Reinhardtin kanssa. Hän on tosin itse julkaissut aika ajoin lomakuviaan blogissaan.

Voit halutessasi lukea Starassa myös lisää juuri tähän artikkeliin liittyvistä teemoista ja aiheista, kuten tai laajemmin tästä aihealueesta Viihdeuutiset -osioistamme.