Big Brother -talossa parhaillaan asustava BB-Mari löytyy monien muiden asukkaiden tapaan myös IRC-Galleria -verkkoyhteisöstä. Siellä hän käyttää nimimerkkiä mansikka_mari ja on julkaissut runsaasti kuvamateriaalia itsestään.
Galtsussa BB-Mari poseeraa myös seksikkäissä kuvissa esimerkiksi pelkkä pyyhe yllään sekä esittelee myös rintavakonsa kumartaessaan kameraa kohti. Katso kuvat tästä.
Yhteisöissään hän on liittynyt Elämänkatsomus ja filosofia -osastolla ”MÄ OON NIIN LESBO” -yhteisöön ja Rakkaus -osastolla ”Naiset ennen miehiä” -yhteisöön, mikä on sinänsä mielenkiintoista että eilen hän paljasti muille asukkailla kokeilleensa lesboseksiä toisten naisten kanssa. Samalla Mari kuitenkin korosti keskittyvänsä jatkossa vain miehiin.
Voit lukea Starassa myös lisää tähän kyseiseen artikkeliin liittyvistä aiheista, kuten BB Mari 2010 tai laajemmin aihealueesta Big Brother.