Härski fani ehdotti Anna Abreulle tuhmuuksia Himoksella – katso kuvat

Viihdeuutiset
Kirjoittaja: , toimittaja Ilmoita virheestä, Tietoa meistä
Toimitusperiaatteet

Jämsässä parhaillaan rokattava Himos Festival on tänään marssittanut yleisömeren eteen monipuolisen kattauksen kotimaisia tähtiä, kun lavalle ovat nousseet muiden maussa Laura Närhi, Stella, Paula Koivuniemi ja Pariisin kevät.

MAINOS ALKAA
MAINOS LOPPUU
Lue myös Anna Abreun bileet päätyivät Voguen sivuille – tässä upeat kuvat

Yksi päivän odotetuimmista esiintyjistä oli kuitenkin Anna Abreu. Eräs hänen faneistaan olikin valmistautunut idolinsa festarikeikkaan suurella banderollilla, jossa pyydettiin poptähteä rakastelemaan ja ilmoitettiin puhelinnumero. Numerosta ei vielä kerrottu onko Abreu vastannut ehdotukseen.

Perjantain bileet jatkuvat Himoksella hetken kuluttua, kun Apulanta nousee lavalle. Illan päätteeksi esiintyvät vielä Jare & VilleGalle, Klamydia ja Milk Inc.

Voit lukea Starassa myös lisää tähän kyseiseen artikkeliin liittyvistä aiheista, kuten tai laajemmin aihealueesta Viihdeuutiset.