Kohuväite: Orlando Bloom vaihtoi supermallin tähän naiseen?

Viihdeuutiset Toimittaja:

Pirates of the Caribbean -tähti Orlando Bloom erosi taannoin vaimostaan Miranda Kerristä. Pariskunta oli ehtinyt olla naimisissa kolmen vuoden ajan. Orlandolla huhutaan kuitenkin olevan jo uusi kaunotar mielessään.

Kuva: Splash
Kuva: Splash

Star Magazine -lehden mukaan Orlando Bloom on nyt yhdistetty Taru sormusten herrasta -vastanäyttelijäänsä Liv Tyleriin. Kaksikko on ollut ystäviä vuosikausien ajan. Lehden mukaan heidät nähtiin Waiting for Godot -Broadway-musikaalin takahuoneessa tavallista läheisimmissä väleissä, tuijottamassa toisiaan silmiin ja pitelemässä toisiaan kädestä.

Kuva: Splash
Kuva: Splash

Huhuja Orlando Bloomin ja Miranda Kerrin teiden eroamisesta liikkui jo tammikuussa. Tuolloin pariskunta kuitenkin kiisti eroväitteet. 36-vuotias brittinäyttelijä ja 30-vuotias australialaismalli alkoivat seurustelemaan vuonna 2007. He menivät naimisiin heinäkuussa 2010. Pariskunnalla on tammikuussa 2011 syntynyt poikalapsi Flynn.

Voit lisätä Staran Googlen ensisijaiseksi lähteeksi klikkaamalla tästä ja ruksittamalla laatikon. Voit myös lukea lisää tähän artikkeliin liittyvistä teemoista ja aiheista, kuten , tai laajemmin samasta aihealueesta Viihdeuutiset -osioistamme.