Playboy-malli pesi Porschea – ei ihan jokapäiväinen näky

Autot
Kirjoittaja: , toimittaja

Playboy-lehdestä tuttu kaunotar Holly Madison tuli vastikään äidiksi, mutta ikävien tapahtumien seurauksena hän oli heti joutumassa yksinhuoltajaksi, kun poikaystävä ja lapsen isä Pasquale Rotella joutui vastaamaan oikeudessa raskaisiin syytöksiin. Siksi myös Holly vietti pitkään hiljaiseloa julkisuudesta.

Nyt Playboy-tähden kuuluisat kurvit on verhottu mekkoon, kun Holly on ryhtynyt pesemään kotipihallaan näyttävää Porsche-urheiluautoaan.

MAINOS (ARTIKKELI JATKUU ALLA)
- -

Holly Madison ja Pasquale Rotella saivat 5. maaliskuuta 2013 esikoisensa Rainbow Aurora Rotellan. Samana vuonna 10. syyskuuta pariskunta vihittiin avioliittoon Disneylahdissa.

Voit halutessasi lukea Starassa myös lisää juuri tähän artikkeliin liittyvistä teemoista ja aiheista, kuten tai laajemmin tästä aihealueesta Autot -osioistamme.