Kim Kardashian liittyi Snapchatiin – tässä ensimmäinen julkaisu

Viihdeuutiset Kirjoittaja: , toimittaja

Seurapiiritähti Kim Kardashian tunnetaan ahkerana sosiaalisen median käyttäjänä. Viimeksi tällä viikolla Kim herätti laajamittaista somekohua jaettuaan alastonkuviaan Instagram-kuvapalvelussa.

Nyt Kim Kardashianin sosiaalisen median valloitus jatkuu. Tähti on hieman myöhäisherännäisenä liittynyt suosittuun Snapchat-pikaviestipalveluun. Kimin Snapchat-nimi on tietenkin KimKardashian. Realitytähti jakoi ruudunkaappauksen ensimmäisestä snapistaan myös Instagramiin.

MAINOS (ARTIKKELI JATKUU ALLA)
- -

Kim poseeraa nimikirjoituksellaan varustetussa selfiekuvassa siskonsa Kourtney Kardasianin kanssa. Kim Kardashian liittyi palveluun melko myöhään, mutta tähden pikkusisko Kylie on jo todellinen Snapchat-veteraani. Kylie Jennerin tili on US Magazine -lehden mukaan Snapchatin seuratuin.

I'm on snapchat now! Add me- KimKardashian ?

Kuva, jonka Kim Kardashian West (@kimkardashian) julkaisi

Voit halutessasi lukea Starassa myös lisää juuri tähän artikkeliin liittyvistä teemoista ja aiheista, kuten tai laajemmin tästä aihealueesta Viihdeuutiset -osioistamme.

.