Jordana Brewster kahlasi rantavedessä

Viihdeuutiset
Kirjoittaja: , toimittaja Ilmoita virheestä, Tietoa meistä
Toimitusperiaatteet

Näyttelijäkaunotar Jordana Brewster on tähdittänyt Dallas-saippuasarjan uusintaversiota ja Fast & Furious -elokuvaa. Hänet on ikuistettu vain harvoin vapaa-ajallaan viettämässä aurinkolomaa, mutta nyt Jordana päätyi paparazzien tähtäimiin.

MAINOS ALKAA
MAINOS LOPPUU

Näyttelijäkaunotar lomailee parhaillaan Havaijilla yhdessä aviomiehensä Andrew Formin kanssa. Jordana kuvattiin nauttimassa vapaa-ajastaan rannalla oliivinvihreisiin bikineihin sonnustautuneena.

36-vuotias Jordana Brewster on Panamassa syntynyt brasilialaisamerikkalainen näyttelijä, joka on tähdittänyt monia elokuvia ja televisiosarjoja. Sarjoista tunnetuin on Dallas ja elokuvista Fast & Furious. Brewster on nähty myös elokuvissa Hurjapäät ja Kauhun oppitunnit.

Splash
Splash
Splash

Voit halutessasi lukea Starassa myös lisää juuri tähän artikkeliin liittyvistä teemoista ja aiheista, kuten tai laajemmin tästä aihealueesta Viihdeuutiset -osioistamme.