Oman lennon odotteleminen lentoasemalla voi olla pitkäpiimäistä puuhaa. Eräs nainen päätti kuitenkin taistella tylsyyttä vastaan tekemällä kasarityylisen tanssivideon.
Twitter-käyttäjä Katiemgould oli myöhästynyt lennoltaan, ja seuraava oli vasta neljän tunnin päästä. Hän päätyi kuluttamaan aikaa tanssin avulla.
Katie jakoi Twitterissä hauskan videon, jossa hän on kuvannut itseään tanssimassa Hall & Oatesin You Make My Dreams -hitin tahtiin. Tanssipaikkana toimivat Atlantan lentoaseman eri alueet, ja pääsipä mukaan jopa naisen kissa Bowie.
https://twitter.com/katiemgould/status/1083195507936247808
Voit lisätä Staran Googlen ensisijaiseksi lähteeksi klikkaamalla tästä ja ruksittamalla laatikon. Voit myös lukea lisää tähän artikkeliin liittyvistä teemoista ja aiheista, kuten lentokenttä, matkailu, tanssi tai laajemmin samasta aihealueesta Matkailu -osioistamme.