Yhdysvaltojen Penssylvaniassa on selvitelty monen muun pariskunnan tavoin miehen pitkäksi venähtänyttä baarireissua. Valitettavasti asian käsittely meni fyysiseksi ja mies toimitettiin sairaalaan kivespussi revenneenä.
The Smoking Gun kertoo 32-vuotiaan Micaela Huettnerin raivostuneen myöhään paikallisesta baarista kotiin tulleelle miesystävälleen. Tilanne äityi riidaksi ja Huettner ryhtyi lyömään miestä. Mies pyysi naista poistumaan asunnosta.
Kun mies oli saattanut naista ulos asunnosta, iski Huettner nyrkillä miehen nivusiin. Miehen kivespussi repesi ja kives näkyi verisenä. Huettner toimitettiin vankilaan.

Voit lisätä Staran Googlen ensisijaiseksi lähteeksi klikkaamalla tästä ja ruksittamalla laatikon. Voit myös lukea lisää tähän artikkeliin liittyvistä teemoista ja aiheista, kuten Poliisi tai laajemmin samasta aihealueesta Viihdeuutiset -osioistamme.