Kylie Jenner avautui erosta: ”Olemme hyvissä väleissä”

Kylie Jenner ja räppäri Travis Scott erosivat aikaisemmin tällä viikolla. Virallisen version mukaan pari tosin pitää vaon taukoa suhteestaan.

MAINOS
MAINOS PÄÄTTYY

Pian eron jälkeen Kylien huhuttiin tavanneen ex-poikaystävänsä, räppäri Tygan. Nyt vastikään eronnut tähti on päättänyt kommentoida eroa ja huhuja Twitterissä.

– Internet tekee kaikesta 100 kertaa dramaattisempaa kuin se todella on. En käynyt aamuyön treffeillä Tygan kanssa. Vein kaksi ystävääni studiolle jossa hän sattui olemaan, Kylie Jenner kirjoitti.

– Travis ja minä olemme hyvissä väleissä ja Stormi on meille tärkeintä juuri nyt. Ystävyytemme ja yhteinen tyttäremme ovat prioriteettejä, tähti jatkoi.

 

Voit lukea Starassa myös lisää tähän kyseiseen artikkeliin liittyvistä aiheista, kuten tai laajemmin aihealueesta Viihdeuutiset.