Fast & Furious -tähdet Dwayne ”The Rock” Johnson ja Vin Diesel ovat olleet ilmiriidoissa ainakin vuodesta 2016 saakka. Nyt välirikko vaikuttaa kuitenkin olevan ohi.
Johnson julkaisi Instagramissa videon, jossa hän esittää kiitoksensa tuoreen Fast & Furious: Hobbs & Shaw -elokuvan suosiosta. Hän kiittää myös Vin Dieseliä ja vihjaa olevansa vastoin aikaisempia huhuja mukana myös sarjan seuraavassa osassa.
– Viimeisenä mutta ei vähäisimpänä haluan kiittää veljeäni Viniä elokuvan tukemisesta, Johnson kertoi.
– Tämä on ollut villi matka. 10 vuotta sitten juttelimme ja kutsuit minut Fast & Furious -perheeseen. Olen kiitollinen siitä kutsusta, näyttelijä jatkoi.
https://www.instagram.com/tv/B27FqCgFzB9/?utm_source=ig_embed
Voit lukea Starassa myös lisää tähän kyseiseen artikkeliin liittyvistä aiheista, kuten Dwayne The Rock Johnson, Vin Diesel tai laajemmin aihealueesta Viihdeuutiset.