Vera Dijkmans riisui Teiden rinteellä Teneriffalla

Viihdeuutiset
Kirjoittaja: , toimittaja Ilmoita virheestä, Tietoa meistä
Toimitusperiaatteet

22-vuotias hollantilainen sometähti Vera Dijkmans tunnetaan nykyisin paremmin OnlyFans-tähtenä. Taannoin hän kertoi opettajansa tyrmänneen hänen tulevaisuutensa, mutta huomanneensa myöhemmin saman opettajan maksavan hänen kuviensa katselusta. Hänen kuviaan seuraa nykyisin suuri joukko ihmisiä myös maksuttomissa somepalveluissa.

MAINOS ALKAA
MAINOS LOPPUU

Tällä kertaa Vera on poseerannut monille suomalaisille tutulla Teneriffan lomasaarella, jossa hän on suunnannut Teiden rinteille ja riisunut siellä biksuille kuviaan varten. Tarina ei kerro ikuistettiinko samalla jotain rajumpaakin materiaalia maksullisiin somepalveluihin.

Somekuvillaan vaurastunut Vera Dijkmans tienaa nykyisin jopa 360.000 dollaria kuukaudessa ja on yksi sivuston eniten tienaavista malleista. Dijkmans keskeytti lukion 15-vuotiaana. Hän työskenteli tarjoilijana ja mallina ennen kuin liittyi OnlyFansiin vuonna 2020.

Voit halutessasi lukea Starassa myös lisää juuri tähän artikkeliin liittyvistä teemoista ja aiheista, kuten tai laajemmin tästä aihealueesta Viihdeuutiset -osioistamme.