Tyttöbändin kaunottaren muodot pullistelivat bilemekossa

Danity Kane -tyttöbändistä tuttu laulajatar, ja soolourankin lanseerannut Aubrey O’Day poseerasi vastikään American Music Awards -tapahtuman punaisella matolla näyttävässä asussa, joka ei rintavakoa peitellyt. Neitokainen on jatkanut samalla rohkealla linjalla myös sen jälkeen.

MAINOS
MAINOS PÄÄTTYY

Eilen Aubrey kuvattiin osallistumassa Jason Taylor Foundation Celebrity Golf Classic Gala -tapahtumaan Hollywoodin Hard rock Cafessa. Kaunottaren asuvalinta oli melko huomiota herättävä.

Between Two Evils -albuminsa julkaisun jälkeen 29-vuotias Abrey O’Day on nähtiin yhdessä Danity Kane -yhtyeen kanssa viime vuoden MTV Video Music Awards -gaalassa. Yhtye ilmoitti tekevänsä tulevaisuudessa yhdessä musiikkia. Aika näyttää julkaistaanko uusi albumi tämän vuoden aikana.

Voit lukea Starassa myös lisää tähän kyseiseen artikkeliin liittyvistä aiheista, kuten tai laajemmin aihealueesta Viihdeuutiset.