Teinitytön kännitempaus päättyi nolosti Mäkkärissä

Viihdeuutiset Kirjoittaja: , toimittaja

Humalaiset ihmiset ovat mokailleet julkisesti todennäköisesti heti alkoholin keksimisestä lähtien. Vasta viimeisten vuosikymmenten aikana he ovat kuitenkin alkaneet tehdä sitä kameroiden äärellä.

Monet kännitoilailut päätyvät nykyään miljoonien silmäparien nähtäville internettiin. Tuoreella ilmeisesti Ruotsissa kuvatulla Youtube-videolla kolme humalaista nuorta neitoa on päätynyt aution oloiseen McDonald’s-ravintolaan.

MAINOS (ARTIKKELI JATKUU ALLA)
- -

Jostain syystä yksi heistä päättää esitellä kavereilleen ja kameralle näyttävää takaperinvolttiaan ravintolan tiskin päältä. Vähemmän yllättäen temppu ei mene aivan suunnitelmien mukaan, ja tytön mukana lattialle päätyvät myös tiskin päällä olevat kassakoneet.

Voit halutessasi lukea Starassa myös lisää juuri tähän artikkeliin liittyvistä teemoista ja aiheista, kuten tai laajemmin tästä aihealueesta Viihdeuutiset -osioistamme.

.