Liian seksikäs Beyonce viimein Malesiaan

Viihdeuutiset
Kirjoittaja: , toimittaja Ilmoita virheestä, Tietoa meistä
Toimitusperiaatteet

Supertähti Beyonce Knowles on viimein kiinnitetty esiintymään Malesiaan. Hän nousee lavalle naisten paljaaseen pintaan varsin konservatiivisesti suhtautuvassa maassa myöhemmin tänä syksynä.

MAINOS ALKAA
MAINOS LOPPUU

Edellisen kerran Beyoncen oli määrä esiintyä maan pääkaupungissa Kuala Lumpurissa kaksi vuotta sitten. Keikka kuitenkin peruttiin, koska Beyoncen olisi tullut peittää vartalonsa kokonaan ja hän ei siihen suostunut.

Tällä tietoa Beyonce on nyt esiintymässä maan pääkaupungissa 25. lokakuuta. Bukit Jalil -stadionin tiedottaja vahvisti keikan konserttipaikan verkkosivuilla eilen. Konsertti on osa Beyoncen I Am… -maailmankiertuetta.

Voit halutessasi lukea Starassa myös lisää juuri tähän artikkeliin liittyvistä teemoista ja aiheista, kuten tai laajemmin tästä aihealueesta Viihdeuutiset -osioistamme.