Staran kilpailuvoittajat arvottu – palkintoina PlayStation 4 Pro ja Parasta jälkeen! VIP-bileristeily

Staran joulukuun lukijakilpailuissa Facebook-tykkääjien kesken arvottiin upeat palkinnot, sillä jaossa oli PlayStation 4 Pro -pelikonsoli ja neljä PlayLink-peliä sekä kahden hengen VIP-paketti Parasta jälkeen! -bileristeilylle huhtikuussa. Nyt voittajat on arvottu.

---
---

Ikimuistoiselle Parasta jälkeen! -risteilylle Scooter-yhtyeen ja Matti Airaksisen kanssa lähtee Elisa Hautsalo avecinsa kanssa. PlayStation 4 Pro viihdyttää peleineen jatkossa Henri Kolaria ystävineen. Stara onnittelee molempia voittajia!

Voit lukea Starassa myös lisää tähän kyseiseen artikkeliin liittyvistä aiheista, kuten , , tai laajemmin aihealueesta Viihdeuutiset.