Euroviisuvoittaja rantalomalla – palvoi aurinkoa näyttävästi

Viihdeuutiset Kirjoittaja: , toimittaja

14 vuotta sitten vuoden 2010 Euroviisut voittanut Saksan edustaja, Lena Meyer-Landrut, on viettänyt jo vuosien ajan hiljaiseloa kansainvälisestä julkisuudesta. Voittonsa jälkeen hän aiheutti kohua, kun hänen 18-vuotiaana tekemänsä nakuvideo päätyi verkkoon. Viime aikoina kuvat eivät ole aiheuttaneet skandaaleja.

Tällä kertaa Lena on suunnannut lomailemaan upeisiin maisemiin, jossa hänet nähdään nyt palvomassa aurinkoa ja muun muassa istuskelemassa hauskassa riippukeinussa osin vedessä.

MAINOS (ARTIKKELI JATKUU ALLA)
- -

Satellite-kappaleellaan viisuvoiton ottanut Lena Meyer-Landrut päätyi Saksan viisukarsintoihin alunperin vahingossa surffailtuaan netissä ja ilmoittauduttuaan mukaan karsintoihin hetken mielijohteesta. Lena täytti viikkoa ennen Euroviisuja 19 vuotta. Kohuttuja nakukuvia ikuistettaessa hän oli vielä 17-vuotias.

Voit halutessasi lukea Starassa myös lisää juuri tähän artikkeliin liittyvistä teemoista ja aiheista, kuten tai laajemmin tästä aihealueesta Viihdeuutiset -osioistamme.

.