Natasha Oakley pulahti uimaan – upea näky somekuvissaan

Viihdeuutiset
Kirjoittaja: , toimittaja Ilmoita virheestä, Tietoa meistä
Toimitusperiaatteet

Kengurumaan lahja mallimaailmalle, näyttävä mallikaunotar Natasha Oakley, poseeraa nykyisin pääasiassa uimapuvuissa, sillä hän nautiskelee olostaan maailman aurinkorannoilla. Ajoittain yllä on kuitenkin upeita iltapukujakin, kun täytyy suunnata juhlimaan näyttävästi.

MAINOS ALKAA
MAINOS LOPPUU

Nyt Oakley on poseerannut upeissa rantakuvissa, kun hän pulahti uimaan rantavedessä biksut ja sininen paita yllään. Seuraajien reaktioiden perusteella ostokset ovat olleet kovasti hänen faniensa mieleen.

Natasha Oakley on australialainen mallikaunotar, joka toimii myös yrittäjänä. Nykyisin hän asuu kengurumaan sijaan Yhdysvaltojen Kaliforniassa. Hän on toiminut malliurallaan esimerkiksi Stone Fox ja Acacia -uimapukumerkkien mallina.

Voit halutessasi lukea Starassa myös lisää juuri tähän artikkeliin liittyvistä teemoista ja aiheista, kuten tai laajemmin tästä aihealueesta Viihdeuutiset -osioistamme.