Vuosien selibaatissa ollut täydellinen nainen biksuissa – et usko ikäisekseen!

Viihdeuutiset Kirjoittaja: , toimittaja Ilmoita virheestä, Tietoa meistä
Toimitusperiaatteet

Monille suomalaisillekin tuttu realitytähti Brandi Glanville on saanut kansainvälistä näkyvyyttä erityisesti Beverly Hillsin täydelliset naiset -televisiosarjassa. Kasvojensa kanssa vakavissa ongelmissa viime aikoina ollut Brandi paljasti taannoin joutuneensa olemaan tahtomattaan viisi vuotta selibaatissa.

MAINOS ALKAA
MAINOS LOPPUU

52-vuotias nainen kertoi, että hän on harrastanut intiimiä kanssakäymistä viimeksi yli vuosi sitten. Hänen kasvojensa parantumiseen voi mennä vielä toiset viisi vuotta, mikä on kauhistuttanut realitytähteä. Nyt hänet nähdään kuitenkin poseeraamassa näyttävästi vaaleanpunaisissa biksuissa rannan liepeillä Los Angelesissa.

Brandin kuvista häntä on vaikea uskoa ikäisekseen yli viisikymppiseksi naiseksi. Kasvojen ongelmista huolimatta voidaan varmasti todeta, että Glanvillen vartalo on säilynyt poikkeuksellisen hyvin.

Voit halutessasi lukea Starassa myös lisää juuri tähän artikkeliin liittyvistä teemoista ja aiheista, kuten tai laajemmin tästä aihealueesta Viihdeuutiset -osioistamme.