Rokkikukot mättävät toisiaan kehässä?

Viihdeuutiset Kirjoittaja: , toimittaja Ilmoita virheestä, Tietoa meistä
Toimitusperiaatteet

MTV Video Music Awards -palkintogaalassa nujakoineet Pamela Andersonin ex-miehet Tommy Lee ja Kid Rock ovat jatkaneet vihanpitoaan julkisesti nimittelemällä toisiaan esimerkiksi radio-ohjelmissa ja lehtihaastatteluissa.

MAINOS ALKAA
MAINOS LOPPUU

Nyt rokkitähdet voivat saada tilaisuuden katsoa oikeasti kuka on kuka, jos heissä on siihen tarpeeksi miestä. Heille viritellään nimittäin parhaillaan nyrkkeilyottelua, New York Post -lehti uutisoi. Viihdeveteraani Jeff Beacher on tarjoutunut järjestämään ottelun ja luvannut voittajalle miljoonan dollarin palkinnon.

– Me kaikki tiedämme, että he tappelevat Pamela Andersonista. Mikä voisi olla parempi tapa selvittää erimielisyydet kuin mättää toisiaan kehässä, Beacher perusteli.

Voit halutessasi lukea Starassa myös lisää juuri tähän artikkeliin liittyvistä teemoista ja aiheista, kuten tai laajemmin tästä aihealueesta Viihdeuutiset -osioistamme.