Johanna Tukiainen: ”Urheilutähtien viehätys lompakosta kiinni!”

Viihdeuutiset
Kirjoittaja: , toimittaja

Tekstarijulkkis Johanna Tukiainen on jälleen kommentoinut asiantuntevasti kotimaisia urheilutähtiä Urheiluviikkoverkkolehdessä. Häntä pyydettiin esimerkiksi valitsemaan oma suosikkinsa Teemu Selänteen ja Jari Litmasen väliltä.

– He ovat molemmat menestyneet hyvin ja tuoneet Suomelle paljon hyvää julkisuutta. Valitsen Teemu Selänteen, koska hän on minulle tutumpi, Tukiainen perusteli.

MAINOS (ARTIKKELI JATKUU ALLA)
- -

Urheilutähtien rahatilanne kiinnostaa Tukiaista, sillä haastattelussa häneltä tiedusteltiin myös kuinka suuri merkitys lompakon paksuudella on esimerkiksi formula- tai rallikuskien viehätysvoimassa.

– Varmaankin aika iso. Jos joku väittää, ettei ole mitään merkitystä, hän varmaankin valehtelee. Kansainvälisyys, matkustelu ja jet set -piirit viehättävät myös monia naisia, Johanna Tukiainen kertoi Urheiluviikossa.

Voit halutessasi lukea Starassa myös lisää juuri tähän artikkeliin liittyvistä teemoista ja aiheista, kuten tai laajemmin tästä aihealueesta Viihdeuutiset -osioistamme.

.