Big Brother -taloon astelee näillä hetkillä uusi asukas, BB-Justiina. Parikymppinen ja punatukkainen vaasalainen nainen paljasti hetki sitten Big Brother Extra -ohjelmassa ketkä talon nykyisistä asukkaista ovat hänen suosikkejaan ja inhokkejaan.
Jani Toivolan haastattelussa Justiina nimesi inhokeikseen erityisesti Jelenan ja Kätlinin. Hänen suosikkejaan ovat sen sijaan BB-Nino ja BB-Sami.
– Ne sanovat asiat suoraan, ja jos jengissä ärsyttää joku niin ne sanovat sen suoraan, BB-Justiina perusteli valintojaan.
Voit lisätä Staran Googlen ensisijaiseksi lähteeksi klikkaamalla tästä ja ruksittamalla laatikon. Voit myös lukea lisää tähän artikkeliin liittyvistä teemoista ja aiheista, kuten BB Justiina 2009 tai laajemmin samasta aihealueesta Big Brother -osioistamme.