Sandra Bullock pelasti koiranpennun hengen

Viihdeuutiset
Kirjoittaja: , toimittaja Ilmoita virheestä, Tietoa meistä
Toimitusperiaatteet

Hollywood-tähti Sandra Bullock teki eilen Los Angelesissa päivän hyvän työn pelastamalla koiran liikenteen keskeltä. Hän oli ajamassa vilkkaalla tiellä huomatessaan pienen valkoisen koiran juoksevan autojen keskellä.

MAINOS ALKAA
MAINOS LOPPUU

Huntington Beachilla ajellut Bullock ajoi autonsa tien sivuun, avasi oven ja ryhtyi pelastusoperaatioon. Häntä seurannut paparazzikuvaaja ikuisti tilanteen. Katso kuvat tästä. Paparazzi antoi myöhemmin lausunnon tapahtuneesta työnantajalleen X17-julkaisulle.

– Sandra oli kovin huolissaan. Hän panikoi toivoen että hän tai joku muu saisi koiran kiinni ennen kuin se jäisi auton alle. Hän ja minä juoksimme koiran perään ja saimme koiran kiinni. Sandra oli iloinen ja kiitollinen avustani, paparazzi kertoi.

Voit halutessasi lukea Starassa myös lisää juuri tähän artikkeliin liittyvistä teemoista ja aiheista, kuten tai laajemmin tästä aihealueesta Viihdeuutiset -osioistamme.