Mel B pukeutui kirpparivaatteisiin

Kerroimme jokin aika sitten kuinka Spice Girls -yhtyeestä aikoinaan tunnetuksi tullut Melanie Brown, eli Mel B, oli vielä pari kuukautta sitten avioerohuhujen kohteena, mutta sittemmin ero peruttiin ja supertähti hankkiutui raskaaksi.

------

Yleisjulkkikseksi Yhdysvalloissa noussut Melanie Brown on nyt poseerannut Kid’s Choice Awards -tapahtumassa perin hämmentävässä asussa. Hän nimittäin vaikutti käyneen hankkimassa asunsa 80-luvun vaatteita myyvältä kirpputorilta.

Bändinsä hajottua Mel B on onnistunut tekemään näyttävän julkkisuran Yhdysvalloissa, sillä hän oli taannoin mukana muiden muassa Tanssii tähtien kanssa -kilpailussa. Tumma neitokainen on ollut usein otsikoissa myös ronskien lausuntojensa merkeissä. Marraskuussa eräs strippari väitti pariskunnan harrastaneen ryhmäseksiä kanssaan Australiassa.