Tekopenikset aiheuttivat ilmiriidan BB-talossa

Tänään Big Brother -talossa alkoi päivätehtävä, jossa liikennevalot määräävät koska asukkaat saavat nauraa ja koska eivät. Hetki sitten tehtävä sai jatkoa, kun Isoveli ilmoitti erikoisesta käänteestä.

------

Päivätehtävän suorittaminen oli jo valmiiksi vaikeaa punaisen valon palaessa naurukiellon merkiksi. Isovelin toimittaman viestin lukeminen sai aikaan äänekkäitä naurupurskahduksia.

– Kaikille on päähän kiinnitettävät tekopenikset ja ne pitää kiinnittää kunnolla. Sen lisäksi kuusi asukasta kiinnittää tekotakapuolen olkapäähänsä päähän kiinnitettävän tekopeniksen lisäksi, BB-Oscar luki ohjetta.

Tämän jälkeen asukkaat ryhtyivät tirskahdellen kiinnittämään strap-on -tekopeniksiä yläpäihinsä.

– Nää on kyllä ihan kunnolliset dildot. Tosin vähän pienet, BB-Ben ihmetteli.

– Kaikille nyt ky*pä otsalle, BB-Stefan totesi.

Pian selvisi, että BB-Tamer ei suostu laittamaan tekopenistä päähänsä. Hän pyysi Sebastiania vielä kysymään Isoveliltä, että tarvitseeko hänen osallistua kisaan.

– Jaksakaa odottaa muutama minuutti oikeasti, Tamer vastasi saamaansa kritiikkiin.

– Tänne on tultu tekemään näitä tehtäviä. Näitä tulee tänään lisää! Jos ei halua lähteä tällaisiin mukaan, niin ei tarvitse tulla tänne, Tamerin niskottelusta suivaantuneet naiset totesivat yhteen ääneen.

– Mie tiedän, että en tule tänään dokaamaan, mutta en mäkään halua pilata tätä tehtävää, BB-Minna totesi Tamerille.

Pian BB-Sebastian tuli päiväkirjahuoneesta. Hän kertoi, ettei itsekään aio osallistua kilpailuun. Biseksuaali mies myös perusteli vastahakoisuutensa.

– Ihmisiä ei voi pakottaa, ja minä en ainakaan aio ripustaa tätä ky*pää otsaani. Liikennevalojutussa olen mukana, mutta tässä en. En aio tehdä itsestäni kävelevää mainosta ky*pä otsassa, BB-Sebastian totesi.

– Mä sanoin, että mä voin laittaa tän tänne (osoitti jalkoväliinsä), mutta mä en suostu laittamaan tätä päähän, BB-Tamer raivosi häntä kritisoiville asukkaille.