Maxim, GQ, FHM ja Vogue -lehtien mallina tunnetuksi tullut latinokaunotar Carissa Rosario lomaili äskettäin Havaijilla. Neitokainen kiinnitti niukoissa bikineissään muun muassa paparazzien huomion.
Nyt 28-vuotias Carissa on ikuistettu Rukus-lehden kanteen. Seksikkäässä kuvassa muodokas kaunotar nähdään mustassa bikiniasussa. Otos todistaa, että Rosarion muodot hipovat timmiydessään lähes täydellisyyttä.

Carissa Rosario aloitti ensimmäiset mallintyönsä jo 10-vuotiaana. Hän voitti viisi kauneuskilpailua, ja pääsi toiseksi Miss Latina USA -kilpailussa. Hän on ollut lukuisten kansainvälisten lehtien kansissa ja esiintynyt sen lisäksi mainoksissa. Carissa on myös intohimoinen aivosyövän vastustaja, ja hän toimiikin kyseistä tautia sairastavan nuoren Aly Negron -tytön tukihenkilönä.
Voit lisätä Staran Googlen ensisijaiseksi lähteeksi klikkaamalla tästä ja ruksittamalla laatikon. Voit myös lukea lisää tähän artikkeliin liittyvistä teemoista ja aiheista, kuten Carissa Rosario tai laajemmin samasta aihealueesta Viihdeuutiset -osioistamme.